Výkup katalyzátorů a DPF filtrů

Zabýváme se výkupem automobilových katalyzátorů a DPF filtrů. Řídíme se aktualizovanými výkupními cenami a garantujeme vám nejvyšší výkupní cenu v České republice. Platba probíhá V HOTOVOSTI na místě !!

Dbáme na férový, přesný a transparentní přístup.

Výkup katalyzátorů a DPF filtrů
Zabýváme se výkupem automobilových katalyzátorů a DPF filtrů.

Proč výkup katalyzátorů?

Motorová vozidla vyřazená z evidence jsou stále zdrojem mnoha komponentů, mezi které se řadí i kovové součástky včetně drahých kovů. Právě katalyzátor je jedním z těchto komponentů, který obsahuje tyto vzácné drahé kovy, jako je Palladium, Platina či Rhodium. Z toho důvodu dochází k prodeji a výkupu katalyzátorů či DPF filtrů.

Katalyzátor je jedním z komponentů, který obsahuje vzácné drahé kovy

Co vykupujeme?

Vykupujeme katalyzátory a DPF filtry z osobních vozidel od fyzických osob, servisů, autoopraven a zpracovatelů autovraků. Dále vykoupíme katalyzátor s keramickým nosičem, ať již kompletní, tak i poškozený, u kterého nelze provést čištění na naší patentované lince. Také odkoupíme samotný keramický monolit a filtry pevných částic DPF a FAP.

Vykoupíme pouze katalyzátor, do kterého je možné nahlédnout. Výfukové potrubí musí být odříznuto co nejblíže u katalyzátoru. Jedině tak si technik může prohlédnout stav a množství keramického monolitu. V případě, že monolit chybí, cena je o to nižší. Pozor, nevykupujeme prázdné katalyzátory.

Vykoupíme

  • Katalyzátory z osobních vozidel
  • Filtry pevných částic (DPF/FAP filtry)
  • Samotný keramický monolit
  • Kompletní i poškozené katalyzátory

Kolik zaplatíme?

Výkupní ceny jednotlivých katalyzátorů a DPF filtrů jsou aktualizovány dle cen vzácných kovů na světových burzách. Naše společnost vám garantuje tu nejlepší výkupní cenu na českém trhu.

K dispozici máme aktuální katalog katalyzátorů s kódy, pomocí kterých jsme schopni identifikovat a nacenit každý katalyzátor dle stanovených a aktuálních cen. U nekompletních a poškozených katalyzátorů se však může podíl a složení monolitu lišit. V takovém případě provádíme kontrolní vrt, odebereme vzorek a změříme jej spektrometrem.

Naše výkupní ceny se pohybují: 400 Kč – 30 000 Kč / ks
V případě platby v eurech je cena účtována dle aktuálního kurzovního lístku.

Naše společnost vám garantuje tu nejlepší výkupní cenu filtrů na českém trhu.
Výkup katalyzátorů a DPF filtrů probíá vždy férově a transparentně.

Proč výkup katalyzátorů od nás?

Naše společnost dbá na to, aby výkup katalyzátorů a DPF filtrů probíhal vždy férově a transparentně. Zakládáme si na pečlivé přípravě vzorku k ocenění a přesné složení monolitu zjišťujeme pomocí kalibrovaného laserového spektrometru. Na základě toho stanovíme výkupní cenu. Celému procesu může být zákazník přítomen.

Spolupracujeme s koncovým zpracovatelem, německou společností REMETALL Deutschland AG a jejím výhradním českým zastoupením ReMetal Česká republika s.r.o. Naše spolupráce s firmou REMETALL probíhá napřímo, a jsme tak schopni vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Remetall

Naše výhody

Garance

Garance nejvyšší výkupní ceny v ČR

Výkup

Férový a transparentní výkup

Pečlivá příprava

Pečlivá příprava vzorku

Přítomnost zákazníka

Přítomnost zákazníka po celou dobu

Spolupráce

Spolupráce s koncovým zpracovatelem

Naším jediným přáním je, abychom vám při výkupu katalyzátorů a DPF filtrů byli obchodním partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Máte zájem o výkup katalyzátorů nebo DPF filtrů?
Kontaktujte nás, o vše ostatní se postaráme!

 

Kontaktovat